Petals of love wierook geschenkset sagrada madre
De
petals of love wierook geschenkset van
sagrada madre is speciaal samengesteld om de zachte, verbindende kracht van liefde samen te brengen. Waar liefde is, is leven; waar liefde is, is geluk, vriendschap, voorspoed en rust. Deze set combineert bloemige en harsachtige geuren met symbolische elementen en is geschikt voor momenten van ontspanning, zelfzorg en het creëren van een warme, harmonieuze sfeer.
De
petals of love set is handgemaakt in Argentinië van natuurlijke hars, plantaardige houtskool, zout en verlijmd met een plantaardig bindmiddel.
De petals of love set betaat uit’
- 1 rozenwierook
- 2 roos en wierook kralen
- 1 roos en wierook driehoek
- 1 rozenkwarts amulet
- 2 roos en wierook wierookstokjes
- 1 informatiefolder
Waarschuwingen - Gebruiksinstructie
- Plaats de wierook in een geschikte wierookbrander.
- Laat brandende wierook niet onbeheerd achter.
- Buiten bereik van kinderen houden.
- Goed ventileren.
Let op: Bij het verbranden van elke soort organisch materiaal, en dus ook van wierook, komt een minimale hoeveelheid toxische stoffen vrij. Wanneer de wierook smeult, vindt er namelijk onvolledige verbranding plaats. Ventileer altijd de ruimtes waar wierook wordt gebrand.
Houd weg van brandbare materialen en laat brandende wierook nooit onbeheerd achter. Buiten bereik van kinderen en huisdieren bewaren. Gooi as pas weg als deze volledig is afgekoeld.
Sagrada Madre
Sagrada Madre betekent 'Heilige Moeder', Pancha Mama, en deze naam duidt op hoe zij omgaan met de hulpbronnen van onze Aarde.
Voor het oogsten van Palo Santo, gebruikt Sagrada Madre alleen de oudere takken die van nature uit de boom zijn gevallen.
Ze werken direct samen met inheemse gemeenschappen in Peru en Argentinië om Palo Santo bomen te planten en ontbossing tegen te gaan. Ook draagt Sagrada Madre er zorg voor meer bomen te planten dan zij verbruiken.
Alle Sagrada Madre wierooksoorten worden zorgvuldig verpakt in natuurlijk verpakkingsmateriaal, ten einde een zo klein mogelijke impact op het millieu te hebben.